Göcek Belediye Marina

Göcek Belediye Marina şehir merkezinde bulunan konumuyla 2010 yılından bu tarafa hizmet vermektedir. Marina hem ahşap hem de beton iskeleye sahiptir. Göcek şehir merkezine yakın olması nedeniyle tercih edilebilecek bir marinadır. İçerisinde su, çöp toplama hizmeti, faks, telefon ve elektrik hizmetleri standart olarak sunulmaktadır.

Göcek Belediye Marina Yüz Ölçümü

Belediye tarafından verilen hizmet ile işletilen marina karada ve deniz üzerinde yatların bakımının yapılmasına yardımcı olmaktadır. Yüz ölçümü açısından diğer lüks yat limanlarına göre daha küçük olmakla birlikte bulunduğu konum itibariyle korunaklı bir liman olma özelliğine sahiptir.

Göcek Belediye Marina Kapasitesi

Göcek Belediye Marina tam kapasitede 150 yata bağlama imkanı sunmaktadır. Marina’ya bağlanan yatlara park alanı, güvenlik, döviz bozma, taksi, tamir imkanları, sintine alanı, yakıt istasyonu, içilebilir su, bar ve restoran hizmetleri verilmektedir.

Göcek Belediye Marina Bölgesi

Göcek Belediye Marina şehir merkezine çok yakın bir noktada yer almaktadır. Yürüme mesafesinde ilçede vakit geçirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak mümkündür. Ulusal ve uluslararası havalimanlarına 20 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Küçük yatların bağlanmasına uygun olan marinaya çok yakın bir noktada helikopter pisti de bulunmaktadır.

Göcek Belediye Marina Fiyat Tarifesi

Göcek Belediye Marina fiyatları hakkında marina işletmesi ya da belediye ile iletişim kurmak gerekmektedir. Marinada fiyatlar günlük, haftalık, aylık ve üç aylık olarak değişmektedir. Ayrıca yatların uzunluğuna ve büyüklüğünü de fiyat tarifesi değişebilmektedir.

Göcek Belediye Marina İletişim

Göcek Belediye Marina’da konaklamak isteyenler 0-252-645-19-38 numarasını arayabilir ya da marina@gocekmarina.net adresine mail atarak gerekli bilgiye ulaşabilirler. Marina’yı görmek ve verilen hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için konuma giderek gerekli bilgiye ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

Yorum Yap