En Uygun Yat Kiralama

Dünyanın en eski şehirlerinden birisi olan İstanbul’u iki yakaya ayıran boğaz etrafında dolaşmak, içinde yüzmek ve yat ile üzerinde seyahat etmek insanların en çok tercih ettikleri aktiviteler arasında yer almaktadır.

Zeus Yachting olarak talepler doğrultusunda farklı özelliklere sahip yat ağımız ile müşterilerimize bu hissi sonuna kadar yaşama şansı sunuyoruz. Bu hizmeti uygun fiyatlar ile sunarak, her kesimden insanın bu hizmeti almasını sağlıyoruz. Geniş yat ağımız içerisinde bulunan farklı konseptlere uygun yatlarımız ile farklı zaman dilimleri arasında boğaz içerisinde gezintiye çıkma, bir yerde demir atarak yemek yeme veya sizin için önemli olan bir organizasyonu yerine getirme imkanınız olacaktır.

Saatlik, Günlük ve Haftalık Yat Kiralama

Firma olarak uzun süredir bu piyasada yer alıyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve profesyonellik ile şimdiye kadar binlerce mutlu müşteri kazandık. Sizde onlardan birisi olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Yat ağımız içerisinde çok farklı teknolojilere sahip lüks ve ekonomik sınıf yat çeşitleri bulunmaktadır. Havuzlu, kameralı yat seçeneklerimizden size uygun olanı tercih ederek uygun bir şekilde kiralayabilirsiniz. Kiralama işlemini saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak yerine getirme şansına sahipsiniz. Bu tamamen size bırakılmış bir tercihtir. Talep eden müşterilerimize farklı zaman aralıklarında hizmet alma şansı sunuyor. Organizasyonun durumuna göre bu tercihi yapabilmenize imkan veriyoruz.

Misafirlerinize Boğaz Turu Attırın

Hem yerli turistler hem de yabancı turistler için boğaz eşi bezi olmayan çok sayıda güzellik sunmaktadır. İstanbul’u ziyaret eden herkes bir kez olsun boğazın üzerinde zaman geçirmek isteyecektir. Bu fırsatı onlara sunmak isteyenlere firma olarak uygun yat kiralama fiyatları ile hizmetimizi veriyoruz.

İş toplantılarını yapabilir, düğünden sonra evliliğinizi yatta kutlayabilir, arkadaş grubunuz ile keyifli zaman geçirebilmeniz mümkündür. Bizimle irtibata geçtikten sonra yapılacak gezintinin durumuna göre size genellikle sadece kaptanımız eşlik edecektir. Yemekli organizasyon taleplerinde deneyimli personelde yatta yer alacaktır. Yemekli organizasyonlar için firma olarak tavuklu, kırmızı etli ve balıklı menü çeşitlerimiz bulunuyor. Talep halinde sizler için özel yemek menüleri de hazırlayarak sunuyoruz.

Boğazı Uygun Fiyatla Turlama Şansı

Zeus Yachting firması olarak tüm müşterilerimize VİP yat kiralama imkanı sunuyoruz. 2005 yılında başlayan yat kiralama işlerimize, her gün eklenen yeni yatlarımız ile geniş bir ağ ile hizmet veriyoruz. Her bütçeye uygun yat seçeneklerimizi bünyemizde yer veriyoruz.

Lüks ve birçok teknolojik özelliğe sahip yatlarımız ile ekonomik sınıfta hizmet veren yatlarımız var. Yatı kiralama sürenize göre farklı fiyat seçenekleri ile işlem yapabilirsiniz. Firmamız yat kiralama ücretlerini zamana göre değiştirme şansına sahiptir. Yaz, bahar ve kış aylarında yat kiralama şansına sahipsiniz. Bunlar ve diğer konular hakkında bilgi alabilmek için irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Yap