Ece Saray Marina

Ece Saray Marina, Fethiye’de bulunan marinalardan bir tanesidir. Sakin bir koyda profesyonel personeli ile birlikte çok sayıda hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Fethiye şehir merkezine 6 kilometre, havalimanına 49 kilometre uzaklıkta olan marina yerli ve yabancı çok sayıda yata aynı anda barınma imkanı sunuyor. Ece Saray Marina’ya havadan, karadan ve denizden rahatça ulaşmak mümkündür.

Ece Saray Marina Yüz Ölçümü

Ece Saray Marina 10 bin metrekarenin üzerinde kapalı ve açık alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerini 7/24 kesintisiz olarak sunan işletme yanaşma servisi, sosyal servis, güvenlik, ofis hizmetleri, sağlık, bar, restoran, posta, transfer ve araç kiralama hizmetlerini bu geniş alan içerisinde müşterilerine sunmaktadır.

Ece Saray Marina Kapasitesi

Ece Saray Marina’ya maksimum uzunluğu 60 metre olan yatların bağlanması mümkündür. Bu ortalamanın üzerinde olmayan yatlardan 460 tanesi yaz ve kış aylarında burada konaklayabilmektedir. Yatları bağlayan müşterilerine havuz, bar, restoran, spa, butik otel hizmetleri yüksek kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Ece Saray Marina Bölgesi

Ece Saray Marina 5 Altın Çapa ödülüne sahip ender marinalardan bir tanesidir. Tertemiz koyu, kaliteli hizmeti ile buraya demir atan yat sahipleri uzun süre boyunca burada kalmayı tercih etmektedir. Tahta ve demir iskelesi ile farklı uzunlukta ki yatları ve tekneleri misafir eden marina şehir merkezine yakın olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Ece Saray Marina Fiyat Tarifesi

Ece Saray Marina fiyat bilgisi almak için işletme ile iletişime geçmek gerekmektedir. Yatların uzunluğu, genişliği ve kalacağı süre zarfına göre fiyatlandırılmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi şirket üzerinden alabilirsiniz.

Ece Saray Marina İletişim

Ece Saray Marina’ya 0-252-612-88-29 numarasını arayabilir ya da marina@ecemarina.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Yorum Yap