D-MarinTurgutreis Marina

D-Marin firmasına ait olan ilk yat limanı olma özelliğine sahip Turgutreis Marina ilçe merkezinden 21 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kente yakın olması, deniz ile iç içe yer alması, etrafında gerekli eğlence imkanlarının sunulması marinanın başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.

D-MarinTurgutreis Marina Yüz Ölçümü

D-MarinTurgutreis Marina toplam kapasitesi ile 10 metrekare yüzölçümüne sahiptir. Hem karada hem de deniz üzerinde yatların bağlanabildiği, bakımlarının yapılabildiği hizmetler sunulmaktadır. Tonozlu ve aborda bağlama noktaları farklı yat tipleri için hizmet olarak sunulmaktadır. Türkbükü olarak bilinen noktaya yakın olması sosyal hayatı tercih edenler için marinayı cazip kılmaktadır.

D-MarinTurgutreis Marina Kapasitesi

Marina’da toplam 550 yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasitenin bir kısmı 8 ile 15 metre uzunluğa sahip tekneler için, bir kısmına 16 metre ile 75 metre uzunluğa sahip tekneler için hizmet vermektedir. Bu kapasitenin yakında 100 tonluk travel lift hizmeti, 40 tonluk tekne taşıyıcı hizmeti, gezi kızağı ve alt yıkma hizmetleri de sunulmaktadır.

D-MarinTurgutreis Marina Bölgesi

D-MarinTurgutresi sadece yatların bağlanabildiği bir nokta değil bulunduğu konum itibariyle bir turizm tesisi olarak hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı her türlü müşterisini ödüllü bir yat limanı olarak hizmet vermektedir. Hem kent yaşamını hem de tarihi bir arada yaşamak isteyen yat sahiplerine kaliteli ve profesyonel personeliyle hizmet vermektedir.

D-MarinTurgutreis Marina Fiyat Tarifesi

D-MarinTurgutresi Marina’ya ait fiyatları öğrenmek için firma ile bağlantı kurmanız gerekiyor. Günlük, haftalık ve aylık zaman dilimlerine göre fiyatlar yatın boyutlarına göre sunulmaktadır.

D-MarinTurgutreis Marina İletişim

Turgutreis Marina’ya ulaşmak için 0-252-382-92-00 numarasını arayabilir ya da turgutreis@d-marin.com adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap