D-Marin Göcek Marina

D-Marin firmasının ülkemizde hizmetini sunduğu üçüncü marina olarak dikkat çekmektedir. Güney Ege bölgesinde sakin bir noktada yatını bağlamak isteyenlere hizmet vermektedir. Şehir merkezine yakın olan marina etrafında kafe, restoran gibi hizmetler verilmektedir. Dalaman Havaalanına 25 dakika, Göcek şehir merkezine 5 dakika mesafededir.

D-Marin Göcek Marina Yüz Ölçümü

D-Marin Göcek Marina toplamda kara ve deniz olmak üzere 18 bin metrekare alana sahiptir. Bu alanın içerisinde restoran, kafe, alışveriş merkezi gibi eğlenceli hizmetler bulunmaktadır. Yat temizliği, 75 tonluk travel lift, 40 tonluk tekne taşıyıcı, çekek de bulunmaktadır. Barınma için 17 metre ile 27 metre ölçülerine sahip hangar bulunmaktadır.

D-Marin Göcek Marina Kapasitesi

Göcek Marina2nın kara kapasitesi 150 olup, deniz üzerinde bağlama kapasitesi 380 metredir. 280 metre uzunluğa sahip dalgakıran ile marinada 40 metre derinlik ile 70 metre uzunluğa kadar olan yatlar için bağlanma alanı oluşturulmaktadır. Doğal güzelliğinin yanında birçok konuda teknik destek sağlanması limanı öne çıkarmaktadır. 24 saat boyunca su, elektrik, tv yayını, palamar hizmeti, marangoz hizmetleri çok farklı işler kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

D-Marin Göcek Marina Bölgesi

Özel bir körfezde yer alan D-Marin Göcek, birçok turizm noktasında kolayca ulaşım imkanı sunmaktadır. Kaş, Kayaköy, Ölüdeniz, Bodrum, Dalyan ve Marmaris’e arabayla ulaşılabilmektedir. Marinada restoran, spa merkezi, hamam, Q Lounge bulunmaktadır.

D-Marin Göcek Marina Fiyat Tarifesi

D-Marin Göcek fiyat bilgisi almak için işletme ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yatın uzunluğuna ve kalacağı süreye göre size gerekli fiyat bilgisi verilecektir.

D-Marin Göcek Marina İletişim

D-MarinGöcek’e 0-252-645-15-20 numarasından ulaşabileceğiniz gibi gocek@d-marin.com adresine mail atarak da ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Tüm detaylı bilgilere bu şekilde ulaşabilir ve rezervasyon alabilirsiniz.

 

Yorum Yap