D-Marin Didim Marina

D-Marin firması tarafından Didim’de hizmete alınan yat bağlama ve barınma alanıdır. Süperyat, tekne, katamaran gibi araçların sığınma noktasıdır. 2009 yılında hizmet vermeye başlaya Didim Marina, D-Marin’in ülkemizde ki ikinci hizmet verdiği noktadır. Didim şehir merkezinden 5 kilometre uzaklıktadır.

D-Marin Didim Marina Yüz Ölçümü

D-Marin Didim Marina toplamda kapa ve deniz olmak üzere 72 bin metrekare alanda hizmet vermektedir. Tekne taşıyıcı, travel lift, alt yıkama ve temizlik, iki adet kapalı hangar, çekek ve gemi kızağı gibi hizmetler bu alan içerisinde hizmet vermektedir.

D-Marin Didim Marina Kapasitesi

Didim Marina toplam 600 yat bağlama ve barınma kapasitesine sahiptir. Bu sayının 2 tanesi karada 576 tanesi de deniz içerisinde yer almaktadır. Yatların ortalama uzunluğu ve genişliği 8 metre ile 70 metre arasında olmaktadır. Bu bağlama noktalarından 90 tanesi süperyatlara hizmet vermektedir. Yatların derinliği 6 metreden fazla olmamak kaydıyla marina da ağırlanabilmektedir.

D-Marin Didim Marina Bölgesi

D-Marin Didim Marina birçok tesise sahiptir ve yat limanını tercih eden müşterilerine hizmet vermektedir. Tenis korku, fitness salonu, yüzme havuzu, süpermarket, restoran, kafe, bar, mağaza, gemici mağazası ve helikopter pisti marina bölgesinde bulunmaktadır. Gece ve gündüz çok sayıda eğlence alanı bu bölgede yer almaktadır yıl boyunca çok sayıda etkinlik ile hizmet verilmektedir.

D-Marin Didim Marina Fiyat Tarifesi

D-Marin Didim Marina fiyatları hakkında bilgi almak için firmayla iletişime geçebileceğiniz gibi web sitesi üzerinden yatınızın özelliklerini göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

D-Marin Didim Marina İletişim

D-Marin Didim Marina iletişim için 0-256-813-80-81 numarasını arayabilir ya da didim@d-marin.com adresine mail atabilirsiniz. Farklı bilgilere ulaşmak için www.d-marin.com web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap