Çeşme Marina

Çeşme Marina global bir şirket olan Camper & Nicholsons ve İbrahim Çeçen Holding’in ortak girişimiyle 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ege denizinde önemli bir yaz limanı olma özelliğine sahip olan bu marina çok geniş kapasitesi, sunduğu kaliteli ve güler yüzlü hizmet ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Çeşme Marina Yüz Ölçümü

Çeşme Marina 2007 yılında yapımına başlanıp 2010 yılında hizmet vermeye başlamış 610 metre uzunluğunda yüzer bir iskeleye sahip, 230 metrelik dalgakıran ile korunmaktadır. Hem altyapı hem de üst yapı bakımından ülkemizde ki en önemli marinalardan birisi olma özelliğine sahiptir.

Çeşme Marina Kapasitesi

Çeşme Marina kapasite açısından ülkemizde ki en önemli marinalardan birisidir. Deniz üzerinde 400 yat aynı anda bağlama kapasitesi ve 100 tanede karada yat barınma alanına sahiptir. Yatların maksimum uzunluğu 60 metre olmak zorundadır. Aynı zanda tüm yatlara gerekli hizmet sunulmaktadır. Marinada yerli ve yabancı çok sayıda yat aynı anda barınabilmektedir.

Çeşme Marina Bölgesi

Çeşme Marina, şehrin merkezinde olmasının da etkisiyle kolay bir ulaşıma sahiptir. Marina etrafında restoranlar, konaklama noktaları, kafeler, barlar ve farklı eğlence noktalar bulunmaktadır. Araçla gelenler için özel park noktaları, kablosuz internet, uluslararası kaliteli hizmetler, duş, tuvalet, çamaşırhane, yat marketi gibi hizmetler sunulmaktadır.

Çeşme Marina Fiyat Tarifesi

Çeşme Marina geniş yat kapasitesi ile hem yerli hem de yabancı çok sayıda yata barınma ve bakım imkanı sunmaktadır. Fiyatlar hakkında bilgi alabilmek için ön büro ofisi ile iletişime geçebilir ya da direkt olarak onları ziyaret ederek günlük, haftalık ve aylık barınma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çeşme Marina İletişim

Çeşme Marina iletişim için 0-232-712-25-00 numarasını arayabilir ya da info@cesmemarina.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Yorum Yap