Boğazda Yat Turu

Boğazın eşsiz güzelliği deniz üzerinde görebilmek için boğazda yat turu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Geniş yat ağımız ve sürekli artan özelliklere sahip yatlarımız ile sizlere kaliteli hizmetimizi sunuyoruz. 2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, düzenli olarak gelişim göstererek yat filosunun içerisine ekonomik ve lüks olmak üzere farklı araçlar katmayı başarmıştır.

Boğazda yat turu hizmetini saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yatılı olarak alma şansına sahipsiniz. . Yatın özelliğine göre saatlik yat fiyatları değişebilmektedir. Ayrıca sezona göre kiralanacak olan yatların fiyatlarında değişiklik görülebilmektedir. Yat kiralamayı gündüz veya gece saatlerinde özel anları yaşayabilmek ya da farklı bir zaman geçirmek için tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

Boğazın Eşsiz Güzelliğini Deneyimleme Şansı

Zeus Yachting olarak müşterilerimize VİP hizmetimizi en doğru şekilde sunuyoruz. Boğaz üzerinde farklı rotalar arasında tercih yapma imkanını sizlere sunuyoruz. Tercih edilecek rotalar arasında mehtap gezileri, boğazın içerisinde kısa bir tur, adalar bölgesinde özel tur gibi imkanlar bulunuyor.

Boğaz turu sırasında genelde sizlere özel kaptanınız eşlin edecektir. Boğaz turunun içerisinde özel iş toplantısı, düğün, nişan, doğum günü, evlenme teklifi gibi farklı bir organizasyon talep edenler deneyimli ve eğitimle ek personel sağlanmaktadır. Personel sayısı ve organizasyon detaylarını bizimle iletişime geçerek en küçük detaya kadar belirleme imkanını şirket olarak size sunuyoruz.

Saatlik ya da Günlük Boğaz Yat Turu

Boğazı gezmek isteyen müşterilerimize saatlik ya da günlük olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Çok sayıda farklı konsepte sahip yat ile tüm müşterilerimize en uygun tercihi yapabilmeleri konusunda gerekli bilgiyi sunmayı başarıyoruz. Bu sayede size uygun olan hizmeti ve aracı tercih edebilmeniz daha rahat oluyor.

Düğün, nişan gibi özel organizasyonlar, arkadaşlarınızla parti yapma imkanı, özel kurumlar için iş toplantıları, yemekli ve yemeksiz turlar için gerekli olan tüm hizmeti veriyoruz. Sevdiğiniz kadına evlilik teklifi, doğum günü sürprizi gibi boğazın üzerinde yapılabilecek o güzel anı yaşama imkanını siz değerli müşterilerimize sunmak için uzun yıllara sahip deneyimimiz ile hizmetimizi firma olarak sağlıyoruz.

Zeus Yachting VİP Hizmeti

Boğaz üzerinde kiralama zamanınıza göre sizlere özel rotalar belirleyebiliyoruz. Kısa süreli turlara uygun rotaların yanı sıra uzun süreli kiralamalarda eşsiz bir rota belirlenerek sizin keyifli ve unutulmaz vakit geçirmenizi sağlayacak deneyime sahibiz.

Tercih edilen yatın özelliklerine göre saatlik ücretlerde değişim görülebiliyor. Lüks ve ekonomik olmak üzere iki farklı yat grubu ile hizmetimizi sunuyoruz. Yatların büyüklüğüne ve genişliğine göre saatlik ücretler de değişim görülebiliyor.

Firmamız sezona göre fiyatlarda değişiklik yapabilmektedir. Sunulan hizmetler hakkında ve fiyatlar konusunda detaylı bilgiyi alabilmek, yat kiralamak için firmamız ile iletişim numaramız üzerinden bağlantıya geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap