Aylık Yat Kiralama

Zeus Yachting VIP yat ve tekneleri kiralayarak, müşterilerinin hayatlarındaki en güzel anları yaşama şansını onlara sunuyor. 2005 yılında başladığımız bu güzel yolculuk içerisinde binlerce müşterimize istedikleri yat tercihini yaparak, farklı sürelerde mavi tura çıkma veya boğaz turu atma şansını sunuyoruz. Bu fırsatı kullanmak isteyen müşterilerimiz öncelikle bizimle irtibata geçmeli, ardından da uygun yat tercihini yapmalıdır.

Yat ağımız içerisinde çok farklı konseptlere sahip seçenekler bulunuyor. Bu seçeneklerin sayısına sürekli yenileri eklenerek, size daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Uzun süreli yat kiralama fikrinize uygun olan birçok kameralı yatımız ağ içerisinde bulunuyor. Tercihinizi yaparken kaç kişi olduğunuza göre size gösterilecek yatlardan yapmanız gerekiyor.

Aylık Mavi Tura Çıkın

Bir ay boyunca denizin üzerinde olmak, güzel koyları kimsenin bulamayacağı yerleri keşfetmek isteyen müşterilerimize deneyimli ve yetenekli kaptanlarımız yardım edecektir. İstanbul boğazında başlayacak olan turun, ilerleyen günlerde nereye doğru devam edeceğini ve nerelerde mola verileceği hakkında bilgileri yapacağınız görüşmeyle belirleme şansınız olacaktır.

Aylık yat kiralama işlemini yapmadan önce size uygun kamera sayısına sahip bir yat tercihi yapmalısınız. Yat ağımız içerisinde bir, iki ve üç kameralı yat seçeneklerimiz mevcuttur. Kaç kişiyle aylık yat turuna çıkacağınıza göre lüks ve ekonomik seçenekler arasında tercih yapabilirsiniz. Bu gezintiniz sırasında istediğiniz organizasyona göre düzenlemeler yapılarak, seyahatinize uygun hale getirilerek size teslim edilecek yatlar bulunmaktadır.

VİP Hizmetle Uzun Süreli Yat Seyahati

Mavi suların üzerinde, sadece size tahsis edilmiş bir yat ile seyahat etmenin zevkini yaşamak isteyen müşterilerimize uzun süredir hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz arasında uzun süreli yat kiralama hizmeti bulunuyor. Haftalık ve aylık yat kiralamak için firmamız ile irtibata geçerek gerekli bilgileri alma şansına sahipsiniz.

Hem fiyat konusunda hem de sunulacak hizmetin detayları hakkında bilgi alarak anlaşmanızı ona göre yapabilirsiniz. Deneyimli personel desteğimiz ile gerektiğinde size bu seyahat sırasında eşlik edebiliriz. Bu hizmeti yaşamak isteyen tüm müşterilerimize, o özel zaman dilimini en iyi şekilde yaşama şansını sunmayı yıllardır VİP olarak başarıyoruz.

Aylık Yat Kiralama Fiyatları

Firma olarak müşterilerimize saatlik, günlük, haftalık ve aylık yat kiralama imkanları sunuyoruz. Aylık yat kiralama firmaları saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarına göre daha uygun rakamlar üzerinden sağlanmaktadır. Firmamız yat kiralama fiyatlarını sezonluk olarak belirlemekte ve istemesi halinde fiyatlar içerisinde değişiklikler yapma hakkına sahiptir.

Boğaz üzerinde başlayacak seyahatiniz öncelikle bu bölgede geçecektir. Ardından adalar etrafında yapılacak bir turun ardından ege sahillerine doğru yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuğun içerisine farklı rotaları dahil etmek isteyen müşterilerimiz bizleri ziyaret ederek istedikleri özel hizmet hakkında bizimle gerekli görüşmeleri yapabilirler. Bu görüşmeler ile size sunulacak hizmetin detayları belirlenebilir ve yat tercihiniz konusunda gerekli anlaşmayı doğru şekilde yapabilirsiniz.

Talep Formu

Arayın