Ataköy Marina

Ataköy Marina, İstanbul’da bulunan yat ve tekne bağlama alanlarından birisidir. Bakırköy ilçesinde bulunan marina birçok hizmeti misafirlerine ve yat sahiplerine 7/24 kesintisiz olarak sunmaktadır. 5 Altın Çipa ödülüne sahip İstanbul’da ki ilk marina olan alan erişim güzergahlarına yakın olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Ataköy Marina Yüz Ölçümü

Ataköy Marina kapasite ve yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük yat bağlama noktalarından bir tanesidir. Marina içerisine 25 metre ile 100 metre arasında birçok yat bağlanması mümkündür. Bu yatların arasında özel yapım ve seçkin yatlarda bulunmaktadır. 20 yıldan uzun süredir hizmet veren yat limanında 63 ton kapasiteye sahip travel lift bulunmaktadır. Hizmetler 24 saat kesintisiz olarak sunulmaktadır.

Ataköy Marina Kapasitesi

Ataköy Marina, İstanbul’da ve ülkemizde ki mega yat limanlarından bir tanesidir. Aynı zamanda farklı uzunluklara sahip 232 adet yata aynı anda ev sahipliği yapma özelliğine sahiptir. Yatların özelliklerine göre her türlü bakımını yapabilecek teknik destek yat işletmesi tarafından sağlanmaktadır.

Ataköy Marina Bölgesi

Ataköy Marina sadece bir yat limanı olarak değil aynı zamanda bir yaşam alanı olarak hazırlanmıştır. Limanın etrafında çok sayıda rezidansa, birçok markaya ait yeme ve içme noktası, özel konaklama noktaları (Sheraton Ataköy) bulunmaktadır. Eğlence ve yaşam kalitesi için spor salonu, yüzme havuzu, avm, otopark, balık restoranları da marina da bulunmaktadır.

Ataköy Marina Fiyat Tarifesi

Ataköy Marina fiyat tarifesi hakkında bilgi almak için marina yönetimiyle iletişime geçmek gerekmektedir. Yönetim ile iletişime geçmek için 0-212-560-42-70 numaralı telefonu arayabilir ya da atakoymarina@atakoymarina.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Ataköy Marina’ya isterseniz şehir merkezinden rahatça ulaşarak ziyaret ederek fiyat ve diğer hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataköy Marina İletişim

Yorum Yap