Albatros Marina

Albatros Marina, ülkemizin güney batısında yer alan yat barınma alanlarından birisidir. Marmaris’te bulunan marina ilk olarak 1982 yılında kurulmuştur. Marina içerisinde marangozluk, elektrik, güvenlik, atık boşaltma gibi çok sayıda hizmet müşterilerine verilmektedir. Albatros Turizm Marina ve Yat İşletmeciliği marinayı işletmektedir.

Albatros Marina Yüz Ölçümü

Albatros Marina karada ve denizin üzerinde olmak üzere geniş bir alan içerisinde hizmet veriyor. Marinada yat bağlanması için 44 tekneye uygun nokta bulunurken, karada 150 teknelik alan bulunmaktadır. Bu bakımdan marina 30 bin metre kare araziye sahiptir.

Albatros Marina Kapasitesi

Albatros Marina karada 150 tekne, suda 44 tekneye barınma imkanı vermektedir. Bu kapasitenin ilerleyen dönemde arttırılması amaçlanmaktadır. Palamar olarak bilinen teknelerin limana bağlanma kapasitesinin 250 olması amaçlanıyor.

Albatros Marina Bölgesi

Marmaris şehir merkezinden 3 kilometre uzaklıkta olan Albatros Marina’ya araçla rahatça ulaşılabilmektedir. Marina’nın etrafı çam ağaçları ve doğayla çevrilidir. Huzurlu ve sakin bir marina arayanlara gerekli hizmet sunulmaktadır. Söndürme sistemi, yangın ihbar, otopark, duş, tuvalet, güvenlik sistemleri, dalgıç gibi çok sayıda hizmet verilmektedir. Marina 24 saat boyunca açık olup müşterilerine gerekli hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Albatros Marina Fiyat Tarifesi

Albatros Marina hakkında gerekli bilgi almak ve yatların bağlanma fiyatlarını öğrenmek için onlarla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Fiyat tarifeleri günlük, haftalık ve aylık olarak değişmektedir. Yatın uzunluğu, kalacağı süre ve alacağı hizmetler sunulacak fiyat tarifesini etkilemektedir.

Albatros Marina İletişim

Albatros Marina ile iletişime geçmek için 0 252 412 24 56 numarası arayabilir, info@albatrosmarina.com adresine mail atabilirsiniz. Araçla Marmaris’ten kısa bir yolculuk yaparak marinayı yerinde görerek, yöneticilerden verilecek hizmet ve marina ile ilgili gerekli bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap