Ada Yat Turu

Zeus Yachting firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyimle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunuyor. Boğaz turu, uzun mavi turlar ve özel ada turları hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti farklı özelliklere sahip yatlarımız ile birlikte yapıyoruz. Yatların içerisinde bulunan deneyimli kaptanımız sizlere eşlik ederken, ihtiyaç durumunda eğitimli personeller ile hizmetimizi sunuyor. Firmamız tarafından turlardan birisi de İstanbul’un en özel noktalarından birisi olan Adalar yer alıyor. Dört büyük, beş tane de küçük adadan oluşan bu bölgeye ulaşmak için firmamız ile irtibata geçerek size ve bu tura katılacak olan gruba hizmet verecek olan yat tercihinizi yapabilirsiniz.

Boğa Turunun Ardından Adalar Gezisi

Ada yat turu hizmeti almak isteyenlere öncelikle bu hizmetin nasıl verileceği hakkında detaylı bilgi aktarılacaktır. Firmamızdan kiralanabilecek lükse ve ekonomik sınıf yatlardan birisini tercih ederek süreç başlatılıyor.

Dünyanın en güzel boğazlarından birisi üzerinde yapılan uzun turlara ek olarak, Marmara Denizi’nin gözde mekanlarından olan Adalar turuna da gidebiliyorsunuz. Boğaz üzerinde tarihi mekanları görebileceğiniz gibi hem Anadolu hem de Avrupa yakası kıyısında güzel ve eğlenceli turları atma şansına sahip oluyorsunuz. Deneyimli kaptanlarımız ile hem iş arkadaşlarınızı bu tura dahil edebilir, sevdikleriniz ile eğlenceli zamanlar geçirebilir ve hayatınızın en mutlu gününü bu tur ile gerçekleştirebilmenizi sağlıyoruz.

Ada Yat Turuyla Özel Gününüzü Birleştirin

Adalar için düzenlenecek olan yat turu içerisinde bölgeyi keşfe çıkarak arkadaşlarınız veya aileniz ile özel bir geçirebilirsiniz. İsterseniz özel bir kutlama yapabilir, parti düzenleyebilir, kına gecesi gerçekleştirebilir ve düğün yapabilirsiniz. İftar organizasyonu yapabilir, arkadaşlarınızla kahvaltı yapabilirsiniz.

Tur boyunca müşterilerimize farklı menüler ile yemek hizmeti veriyoruz. Menümüzün içerisinde et yemekleri, balık ve tavuk yemekleri bulunuyor. Ayrıca isteyen müşterilerimize özel yemek menüsü hizmetimizi de sunuyoruz. Bu hizmetimiz için bizimle iletişime geçerek hazırlanması istediğiniz menü hakkında gerekli detayları kararlaştırma şansınız bulunuyor.

Lüks ve Ekonomik Yat Çeşitleri

Zeus Yachting olarak ağımızda çok farklı konseptlere sahip yatlarımız bulunuyor. Sürekli olarak genişleyen yat ağımız içerisinde son teknolojiler ile donatılmış araçlar bulunuyor. Şehrin farklı noktalarında demirlemiş bulunan yatları ziyaret ederek, alacağınız hizmeti görme şansınız bulunuyor.

İki farklı sınıfta sunulan yatlar lüks olanlar ve ekonomik olarak sunulan olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ayrım fiyatlara da direkt olarak yansıtılmaktadır. VİP, gezi hizmeti ve tur hizmetlerinden birisi için bu yatlar arasında firmamız ile bağlantı kurarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Yat kiralama hizmetini saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak yapabilirsiniz.  Fiyatlar ve hizmetler için detaylı bilgi alabilmek için firmamız ile ister arayarak isterseniz de ofisimizi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz. Yatlar arasında tercihinizi bir kameralı, iki kameralı, üç kameralı ve havuzlu seçeneklerimizden birisinden kullanarak güzel bir şekilde zaman geçirebilmeniz mümkündür.

Yorum Yap